

Stolní komorová vakuová balička W8 TOP 30 BX od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální vakuová balička vhodná pro gastronomické provozy,
restaurace, řeznictví i výrobu potravin.
Vhodná pro vakuování potravin, masa, uzenin, sýrů i hotových pokrmů.
Volitelné příslušenství:
| napětí | 230 V |
| příkon | 350 W |
| šířka svářecí lišty | 310 mm |
| kapacita vakuové pumpy | 8 m3/hod. |
| rozměr vnitřní/komora (š.hl.v.) | 334 x 340 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 402 x 525 x 587 mm |
| * | Výška vč.zdvihnutého ochr.krytu. |
| váha | 38 kg |
| SYSTÉM VSTŘIKOVÁNÍ INSTERNÍHO PLYNU - W8 30-40-50 | 4 752 Kč | Vložit do košíku |
| HADICE PRO EXTERNÍ SÁNÍ K VAKUOVAČKÁM W8 | 1 437 Kč | Vložit do košíku |
| AUTOMATICKÁ TISKÁRNA ŠTÍTKŮ S DATEM | Cena na vyžádání | |
| GN 1/1-100 PRO EXTERNÍ VAKUOVÁNÍ | 2 942 Kč | Vložit do košíku |
| GN 1/1-150 PRO EXTERNÍ VAKUOVÁNÍ | 2 662 Kč | Vložit do košíku |
| GN 1/1-200 PRO EXTERNÍ VAKUOVÁNÍ | 5 031 Kč | Vložit do košíku |
| GN 1/2-100 PRO EXTERNÍ VAKUOVÁNÍ | 1 677 Kč | Vložit do košíku |
| GN 1/2-150 PRO EXTERNÍ VAKUOVÁNÍ | 2 236 Kč | Vložit do košíku |
| GN 1/3-100 PRO EXTERNÍ VAKUOVÁNÍ | 1 398 Kč | Vložit do košíku |
| GN 1/3-150 PRO EXTERNÍ VAKUOVÁNÍ | 1 823 Kč | Vložit do košíku |
| VAKUOVACÍ VÍKO PRO GN 1/1 | 2 662 Kč | Vložit do košíku |
| VAKUOVACÍ VÍKO PRO GN 1/2 | 2 236 Kč | Vložit do košíku |
| VAKUOVACÍ VÍKO PRO GN 1/3 | 1 544 Kč | Vložit do košíku |
| PODSTAVEC HLINÍKOVÝ PRO STOLNÍ KOMOROVÉ BALIČKY W8 - MODEL 30 | 12 019 Kč | Vložit do košíku |
| BALIČKA VAKUOVÁ STOLNÍ KOMOROVÁ W8 TOP 30 BX | 85 903 Kč | Vložit do košíku |
| BALIČKA VAKUOVÁ STOLNÍ KOMOROVÁ W8 TOP 40 BX | 107 185 Kč | Vložit do košíku |
| BALIČKA VAKUOVÁ STOLNÍ KOMOROVÁ W8 TOP 50 BX | 131 290 Kč | Vložit do košíku |
| BALIČKA VAKUOVÁ STOLNÍ KOMOROVÁ W8 TOP 50 BX DB | 139 436 Kč | Vložit do košíku |