

Fritéza elektrická OE 8105/OP s filtrační jednotkou od anglického výrobce LINCAT LIMITED.
| napětí | 400 V |
| příkon | 2 x 7 kW |
| počet van | 2 |
| počet košů | 2 |
| kapacita van | 2 x 9,5 l |
| výkon | 40 kg hranolků o tloušťce 12 mm [mražených]/hod., |
| rozměr (š.hl.v.)* | 400 x 800 x 1170 mm |
| * | vč. nožiček/koleček |
| váha | 84 kg |
| FRITÉZA ELEKTRICKÁ OE 8105/OP - 2x 9,5 l - S FILTRACÍ | 288 414 Kč | Vložit do košíku |
| FRITÉZA ELEKTRICKÁ OE 8108/OP - 1x 37 l - S FILTRACÍ | 298 397 Kč | Vložit do košíku |
| FRITÉZA ELEKTRICKÁ OE 8113/OP, 2x 17 l - S FILTRACÍ | 312 013 Kč | Vložit do košíku |