Spirálový hnětač těsta s pevnou hlavou HERCULES 10/230
V od italského výrobce SIRMAN.
Spirálový hnětač je vhodný především pro pizzerie, pekárny a další
provozy, kde je potřeba zpracovávat tuhá těsta, zejména různé druhy těst
na pizzu.
Základní výbava:
| napětí | 230 V |
| příkon | 370 W |
| počet rychlostí | 1 |
| otáčky nádoby | 13 ot./min. |
| otáčky spirálového nástavce | 83 ot./min. |
| objem nádoby | 12 l |
| max. zpracovatelné množství | 8 KG |
| rozměr nádoby (průměr/výška) | 280 x 190 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 305 x 580 x 825 mm |
| * | výška vč. zdvihnutého ochranného krytu |
| váha | 44 kg |