

Spirálový hnětač těsta s pevnou hlavou HERCULES 20–2
rychlosti/230 V od italského výrobce SIRMAN.
Spirálový hnětač je vhodný především pro pizzerie, pekárny a další
provozy, kde je potřeba zpracovávat tuhá těsta, zejména různé druhy těst
na pizzu.
Základní výbava:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 230 V |
| příkon | 750-1100 W |
| počet rychlostí | 2 |
| otáčky nádoby | 10-20 ot./min. |
| otáčky spirálového nástavce | 85-170 ot.min. |
| objem nádoby | 21 l |
| max. zpracovatelné množství | 17 KG |
| rozměr nádoby (průměr/výška) | 360 x 210 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 390 x 680 x 950 mm |
| * | Výška vč.zdvihnutého ochr.krytu. |
| váha | 72 kg |
| TIMER - PRO HNĚTAČE TĚSTA HERCULES 20, 30, 40, 50 | 1 264 Kč | Vložit do košíku |
| KOLEČKA S BRZDOU SADA | 1 264 Kč | Vložit do košíku |