

Spirálový hnětač těsta s výklopnou hlavou HERCULES 50 BIGA – 2 rychlosti/230 V od italského výrobce SIRMAN.
Spirálový hnětač těsta je vhodný pro pizzerie a pekárny, kde je potřeba zpracovávat tuhá i vysoce hydratovaná těsta, včetně předkvasů typu BIGA.
Základní výbava:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 400 V |
| příkon | 750 W |
| počet rychlostí | 2 |
| otáčky nádoby | 10 a 20 ot./min. |
| otáčky spirálového nástavce | 82 a 165 ot./min. |
| objem nádoby | 52 l |
| max. zpracovatelné množství | 44 KG |
| rozměr nádoby (průměr/výška) | 500 x 270 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 470 x 875 x 1180 mm |
| * | Výška vč.zdvihnutého ochr.krytu. |
| váha | 155 kg |
| TIMER - PRO HNĚTAČE TĚSTA HERCULES 20, 30, 40, 50 | 1 264 Kč | Vložit do košíku |
| KOLEČKA S BRZDOU SADA | 1 264 Kč | Vložit do košíku |