

Spirálový hnětač těsta s výklopnou hlavou HERCULES 20/230 V od italského výrobce SIRMAN.
Spirálový hnětač těsta je vhodný pro pizzerie a pekárny, kde je potřeba zpracovávat tuhá těsta, zejména všechny druhy těst na pizzu.
Základní výbava:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 230 V |
| příkon | 750 W |
| počet rychlostí | 1 |
| otáčky nádoby | 10 ot./min. |
| otáčky spirálového nástavce | 85 ot./min. |
| objem nádoby | 21 l |
| max. zpracovatelné množství | 17 KG |
| rozměr nádoby (průměr/výška) | 360 x 210 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 400 x 451 x 1125 mm |
| * | Výška vč. vyklopené hlavy. |
| váha | 88 kg |
| TIMER - PRO HNĚTAČE TĚSTA HERCULES 20, 30, 40, 50 | 1 264 Kč | Vložit do košíku |
| KOLEČKA S BRZDOU SADA | 1 264 Kč | Vložit do košíku |