Spirálový hnětač těsta s pevnou hlavou HERCULES 30/400
V od italského výrobce SIRMAN.
Spirálový hnětač je vhodný především pro pizzerie, pekárny a další
provozy, kde je potřeba zpracovávat tuhá těsta, zejména různé druhy těst
na pizzu.
Základní výbava:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 400 V |
| příkon | 1 100 W |
| počet rychlostí | 1 |
| otáčky nádoby | 10 ot./min. |
| otáčky spirálového nástavce | 85 ot.min. |
| max. zpracovatelné množství | 25 KG |
| rozměr nádoby (průměr/výška) | 400 x 260 mm |
| objem nádoby | 32 l |
| rozměr (š.hl.v.)* | 440 x 740 x 1050 mm |
| * | Výška vč. zdvihnutého ochr. krytu. |
| váha | 118,5 kg |
| TIMER - PRO HNĚTAČE TĚSTA HERCULES 20, 30, 40, 50 | 1 264 Kč | Vložit do košíku |
| KOLEČKA S BRZDOU SADA | 1 264 Kč | Vložit do košíku |