Spirálový hnětač těsta s pevnou hlavou HERCULES 40–2
rychlosti/230 V od italského výrobce SIRMAN.
Spirálový hnětač je vhodný především pro pizzerie, pekárny a další
provozy, kde je potřeba zpracovávat tuhá těsta, zejména různé druhy těst
na pizzu.
Základní výbava:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 230 V |
| příkon | 1500 W |
| počet rychlostí | 2 |
| otáčky nádoby | 10 a 20 ot./min. |
| otáčky spirálového nástavce | 85 a 170 ot./min. |
| objem nádoby | 41 l |
| max. zpracovatelné množství | 35 KG |
| rozměr nádoby (průměr/výška) | 452 x 260 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 480 x 825 x 1135 mm |
| * | Výška vč.zdvihnutého ochr.krytu. |
| váha | 123,5 kg |
| KOLEČKA S BRZDOU SADA | 1 264 Kč | Vložit do košíku |
| TIMER - PRO HNĚTAČE TĚSTA HERCULES 20, 30, 40, 50 | 1 264 Kč | Vložit do košíku |