Spirálový hnětač těsta s pevnou hlavou HERCULES 5 od
italského výrobce SIRMAN.
Spirálový hnětač je vhodný především pro pizzerie, pekárny a další
provozy, kde je potřeba zpracovávat tuhá těsta, zejména různé druhy těst
na pizzu.
Základní výbava:
| napětí | 230 V |
| příkon | 370 W |
| počet rychlostí | 1 |
| otáčky nádoby | 13 ot./min. |
| otáčky spirálového nástavce | 83 ot./min. |
| objem nádoby | 7 l |
| max. zpracovatelné množství | 4 KG |
| rozměr nádoby (průměr/výška) | 265 x 140 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 280 x 505 x 670 mm |
| * | výška vč. zdvihnutého ochranného krytu |
| váha | 36 kg |