

Krouhač zeleniny CL 55 E KOMPLET pracovní stanice od francouzského výrobce ROBOT COUPE.
MOTOROVÝ BLOK
AUTOMATICKÁ KROUHACÍ HLAVA
MECHANICKÁ KROUHACÍ HLAVA s přítlačnou pákou
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
Disky, které nejsou součástí zařízení se musí objednat
samostatně.
Na výběr až z 50 disků: http://www.atfornax.cz/disky/
| napětí | 400 V |
| příkon | 1 100 W |
| počet ot./min. | 375/750 |
| výkon | 100 - 1000 porcí |
| výkon krouhače | až 500 kg/hod. |
| krouhací hlava | automatická nerez/mechanická kovová s přítlačnou p |
| kryt motorového bloku | nerezový |
| rozměr (š.hl.v.) | 865 x 396 x 1272 mm |
| váha | 35 kg |
| PLÁTKOVAČ 2 MM (E/S 2 5/64") | 4 850 Kč | Vložit do košíku |
| PLÁTKOVAČ 4 MM NA VAŘENÉ BRAMBORY | 15 913 Kč | Vložit do košíku |
| PLÁTKOVAČ 6 MM NA VAŘENÉ BRAMBORY | 15 913 Kč | Vložit do košíku |
| STROUHAČ BRAMBOR | 6 341 Kč | Vložit do košíku |
| STROUHAČ NA MRKEV A SYROVÉ BRAMBORY | 6 557 Kč | Vložit do košíku |
| NUDLIČKOVAČ 1X8 MM | 6 165 Kč | Vložit do košíku |
| NUDLIČKOVAČ 2X8 MM (J 2X8 J 5/64"X5/16") | 6 152 Kč | Vložit do košíku |
| NUDLIČKOVAČ 2X10 MM | 6 152 Kč | Vložit do košíku |
| HRANOLKOVAČ 10x16 MM | 10 848 Kč | Vložit do košíku |
| HLAVA NÁSYPNÁ AUTOMATICKÁ | 70 886 Kč | Vložit do košíku |
| HLAVA NÁSYPNÁ S PŘÍTLAČNOU PÁKOU A KULATÝM TUBUSEM | 47 168 Kč | Vložit do košíku |
| STLAČOVACÍ KOLÍK PRO DROBNÉ OVOCE A ZELENINU | 1 338 Kč | Vložit do košíku |
| VOZÍK POJÍZDNÝ PRO ULOŽENÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ | 55 733 Kč | Vložit do košíku |
| HLAVA SE 4 ROVNÝMI NÁSYPNÝMI TUBUSY / 2x O 50mm a 2x O 70mm | Cena na vyžádání | |
| HLAVA S 1 ROVNÝM A S 1 ŠIKMÝM TUBUSEM / 1x O 50mm a 1x O 70mm | Cena na vyžádání | |
| KRYT DISKU PLASTOVÝ | 510 Kč | Vložit do košíku |
| NÁSTROJ NA ČIŠTĚNÍ KOSTIČKOVAČŮ D-CLEAN Kit | 3 180 Kč | Vložit do košíku |