

Ruční ponorný mixér MP 350 ULTRA V.V. LED od francouzského výrobce ROBOT COUPE.
MOTOROVÝ BLOK
Standardní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 230 V |
| příkon | 440 W |
| rychlost | 1500 - 9000 ot./min. |
| max. zpracovatelné množství | 50 l |
| délka nohy v cm | 35 |
| celková délka cm | 74 |
| průměr cm | 12,5 |
| možnost šlehacího nástavce | Ne |
| plynulá regulace otáček | Ano |
| kryt motorového bloku | nerezový |
| váha | 4,7 kg |
| DRŽÁK RUČNÍHO MIXÉRU PRO NÁDOBY O PRŮM. 330-650MM | 11 990 Kč | Vložit do košíku |
| DRŽÁK RUČNÍHO MIXÉRU PRO NÁDOBY O PRŮM. 500-1000MM | 11 990 Kč | Vložit do košíku |
| DRŽÁK RUČNÍHO MIXÉRU PRO NÁDOBY O PRŮM. 850-1300MM | 13 104 Kč | Vložit do košíku |
| DRŽÁK RUČNÍHO MIXÉRU - UNIVERZÁLNÍ | 3 453 Kč | Vložit do košíku |
| ODNÍMATELNÁ RUKOJEŤ EASY GRIP | 2 931 Kč | Vložit do košíku |
| MIXER PONORNÝ MP 350 ULTRA C LED | 22 760 Kč | Vložit do košíku |
| MIXER PONORNÝ MP 350 ULTRA V.V. LED | 25 209 Kč | Vložit do košíku |
| MIXER PONORNÝ MP 350 ULTRA TP | 24 351 Kč | Vložit do košíku |
| MIXER PONORNÝ MP 450 ULTRA C LED | 25 395 Kč | Vložit do košíku |
| MIXER PONORNÝ MP 450 ULTRA C V.V. LED | 27 665 Kč | Vložit do košíku |
| MIXER PONORNÝ MP 550 ULTRA | 37 594 Kč | Vložit do košíku |
| MIXER PONORNÝ MP 600 ULTRA | 46 652 Kč | Vložit do košíku |
| MIXER PONORNÝ MP 800 TURBO LED | 51 357 Kč | Vložit do košíku |