

Mlýnek na maso TC 32 BUFFALO S 4 HP / 400 V od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální kompaktní mlýnek na maso určený
pro vysokou zátěž a nepřetržitý provoz
v řeznictvích, gastro provozech i výrobě.
Model Buffalo je nejvýkonější řada mlýnků na maso SIRMAN.
Verze S nabízí vysoký výkon v kompaktním provedení.
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 400 V |
| příkon | 2,94 kW |
| výkon | 700 kg/hod. |
| pohon | šnekový |
| průměr mlecí hlavy | 98 mm |
| stupeň zátěže | vysoká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 625 x 538 x 691 mm |
| váha | 70 kg |
| NŮŽ / TC 32 ENTERPRISE | 878 Kč | Vložit do košíku |
| 1/2 UNGER SLOŽENÍ (PŘÍPLATEK ZMĚNY ENTERPRISE SLOŽENÍ) | 8 625 Kč | Vložit do košíku |
| UNGER SLOŽENÍ KOMPLET (PŘÍPLATEK ZMĚNY ENTERPRISE SLOŽENÍ) | 10 888 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 2 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | 3 847 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 3 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | 2 209 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 3,5 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | 1 930 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 4 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | 1 930 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 4,5 MM / TC 32 _2C ENTERPRISE | 1 597 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 6 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | 1 597 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 8 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | 2 076 Kč | Vložit do košíku |
| BEZPEČNOSTNÍ DEFLEKTOR - pro šajby nad 8 mm | 12 378 Kč | Vložit do košíku |
| PLNIČKA - SADA SE 3 NÁSTAVCI | 918 Kč | Vložit do košíku |
| OCHRANA PROTI NEČISTOTÁM | 1 065 Kč | Vložit do košíku |
| MLÝNEK NA MASO TC 32 BUFFALO 4 HP/400 V | 118 046 Kč | Vložit do košíku |
| MLÝNEK NA MASO TC 32 BUFFALO 3 HP/230 V | 126 059 Kč | Vložit do košíku |
| MLÝNEK NA MASO TC 32 BUFFALO S 4 HP/400 V | 97 908 Kč | Vložit do košíku |