Mlýnek na maso TC 32 COLORADO H 230 V od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální mlýnek na maso určený pro vysokou zátěž a nepřetržitý provoz v gastronomii a výrobě.
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
Formy a šajby pro zařízení na hamburgery format M:
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,84 kW |
| výkon | 400 kg/hod. |
| pohon | šnekový |
| průměr mlecí hlavy | 98 mm |
| stupeň zátěže | vysoká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 610 x 465 x 543 mm |
| váha | 39 kg |
| MLÝNEK NA MASO TC 22 COLORADO, 230V | 48 355 Kč | Vložit do košíku |
| MLÝNEK NA MASO TC 22 COLORADO, 400V | 46 558 Kč | Vložit do košíku |
| MLÝNEK NA MASO TC 32 COLORADO H, 230V | 69 132 Kč | Vložit do košíku |
| MLÝNEK NA MASO TC 32 COLORADO H, 400V | 64 913 Kč | Vložit do košíku |