

Mlýnek na maso TC 42 MONTANA Y12 5 HP/ 400 V od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální mlýnek na maso určený pro vysokou zátěž
a nepřetržitý provoz v řeznictvích,
velkokapacitních provozech i výrobě.
Model MONTANA představuje vysoce výkonnou řadu mlýnků určenou pro
velkokapacitní a průmyslové zpracování masa.
Mlecí hlava:
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 400 V |
| příkon | 3,67 kW |
| výkon | 800 - 1000 kg/hod. |
| pohon | šnekový |
| průměr mlecí hlavy | 130 mm |
| stupeň zátěže | vysoká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 564 x 1065 x 1240 mm |
| váha | 112 kg |
| NŮŽ - TC 42 BICOMPONENT | 3 940 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 4,5 MM / TC 42_2C BICOMPONE | 3 727 Kč | Vložit do košíku |
| NŮŽ TC 42 ENTERPRISE | 1 264 Kč | Vložit do košíku |
| 1/2 UNGER SLOŽENÍ (PŘÍPLATEK ZMĚNY ENTERPRISE SLOŽENÍ) | 11 154 Kč | Vložit do košíku |
| UNGER SLOŽENÍ KOMPLET (PŘÍPLATEK ZMĚNY ENTERPRISE SLOŽENÍ) | 14 881 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 2 MM / TC 42 _2C ENTERPRISE | 6 016 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 4 MM / TC 42_2C ENTERPRISE | 3 088 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 4,5 MM / TC 42_2C ENTERPRISE | 3 088 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 5 MM / TC 42_2C ENTERPRISE | 3 620 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 6 MM / TC 42_2C ENTERPRISE | 4 033 Kč | Vložit do košíku |
| ŠAJBA 8 MM / TC 42_2C ENTERPRISE | 3 088 Kč | Vložit do košíku |
| BEZPEČNOSTNÍ DEFLEKTOR - pro šajby nad 8 mm | 12 378 Kč | Vložit do košíku |
| PEDÁLOVÉ OVLÁDÁNÍ | Cena na vyžádání | |