

Pec na pizu PM 72.72 od italského výrobce MORETTI FORNI.
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
Standardně dodáváno na 400 V, lze dodat i na 230 V – nutno specifikovat při objednávce, bez příplatku)
| napětí | 400 V |
| příkon | 6 kW |
| kapacita | 4 x pizza 30 a 35 cm, 1 x pizza 45 cm |
| výkon | 60 pizz o průměru 30 - 35 cm / 1 hodinu |
| zásobník | 60 x 60 cm |
| rozměr vnitřní | 720 x 720 x 140 mm |
| vnitřní plocha | 0,5 m2 |
| rozměr vnější | 988 x 1082 x 463 mm |
| váha | 105 kg |
| LOPATA NA PIZZU HLINÍK - 30 x 33 cm, délka 170 cm | 2 662 Kč | Vložit do košíku |
| LOPATA NA PIZZU HLINÍK - 33 x 33 cm, délka 120 cm | 2 942 Kč | Vložit do košíku |
| LOPATA NA PIZZU HLINÍK - 36 x 36 cm, délka 120 cm | 2 942 Kč | Vložit do košíku |
| LOPATA NA PIZZU HLINÍK - 45 x 45 cm, délka 120 cm | 2 942 Kč | Vložit do košíku |
| LOPATA NA PIZZU MALÁ, průměr 17 cm | Cena na vyžádání | |
| LOPATA NA PIZZU MALÁ, průměr 20 cm | Cena na vyžádání | |
| LOPATA NA PIZZU MALÁ, průměr 23 cm | Cena na vyžádání | |
| LOPATKA NA POPEL | Cena na vyžádání | |
| KARTÁČ NASTAVITELNÝ | Cena na vyžádání | |
| KLEŠTĚ UCHOPOVACÍ NA PLECHY - NEREZOVÉ | Cena na vyžádání | |
| LOPATKA KRUHOVÁ, průměr 32 cm | Cena na vyžádání | |
| LOPATKA KRUHOVÁ, průměr 37 cm | Cena na vyžádání | |
| RÁDLO NA KRÁJENÍ PIZZY - POLYPROPYLENOVÁ RUKOJEŤ | Cena na vyžádání | |
| PEC NA PIZZU PM 105.65, 1 KOMORA - ELEKTRICKÁ | Cena na vyžádání | |
| PEC NA PIZZU PM 60.60, 1 KOMORA - ELEKTRICKÁ | Cena na vyžádání | |
| PEC NA PIZZU PM 65.105, 1 KOMORA - ELEKTRICKÁ | Cena na vyžádání | |
| PEC NA PIZZU PM 72.72, 1 KOMORA - ELEKTRICKÁ | Cena na vyžádání | |