PILA NA KOSTI SO 1840 F3 od italského výrobce SIRMAN.
| napětí | 400 V |
| příkon | 2 kW |
| počet otáček | 1 400 ot./min. |
| délka pily | 1840 mm |
| pracovní plocha | 445 x 485 mm |
| kladka | 250 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 530 x 915 mm |
| váha | 40 kg |
| PILA NA KOSTI SO 1550 F3 230 | 61 199 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 1550 F3 400 | 57 166 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 1650 F3 230 | 69 944 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 1650 F3 400 | 65 778 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 1840 F3 230 | 71 049 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 1840 F3 400 | 66 883 Kč | Vložit do košíku |