

PILA NA KOSTI SO 2020 INOX START od italského vrýobce SIRMAN.
Lze doobjednat:
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,5 kW |
| počet otáček | 1 400 ot./min. |
| délka pily | 2020 mm |
| pracovní plocha | 475 x 490 mm |
| kladka | 250 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 560 x 568 x 1030 mm |
| váha | 61 kg |
| POSUVNÁ DESKA SO 2020 | 11 739 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 1650 INOX 230 | 91 972 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 1650 INOX 400 | 84 439 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 1650 INOX START 230 | 82 229 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 1650 INOX START 400 | 77 251 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 1840 INOX START 230 | 84 439 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 1840 INOX START 400 | 79 461 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 2020 INOX 230 | 109 368 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 2020 INOX 400 | 104 404 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 2020 INOX START 230 | 106 054 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 2020 INOX START 400 | 101 089 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 2400 INOX 230 | 173 562 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 2400 INOX 400 | 163 979 Kč | Vložit do košíku |
| PILA NA KOSTI SO 3100 INOX 400 | 224 912 Kč | Vložit do košíku |