

Stolní vitrína chlazená D5R/100S – samoobslužná verze, od anglického výrobce LINCAT, řada SEAL 500.
Ideální pro přehlednou a atraktivní prezentaci chlazených produktů v omezeném prostoru. Skvěle se hodí do kaváren, menších jídelen či provozů, kde je potřeba efektivně vystavit sendviče, bagety, jogurty, ovoce nebo nápoje při zachování optimální teploty.
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,6 kW |
| dvířka | samoobslužná |
| agregát | zabudovaný |
| umístění agregátu | vpravo |
| počet úrovní | 2 |
| rozměr police | 650 x 375 mm |
| osvětlení | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 1000 x 500 x 575 mm |
| váha | 70 kg |
| VITRÍNA STOLNÍ CHLADÍCÍ D5R/100B - MODULOVÁ | 129 573 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ CHLADÍCÍ D5R/100S - MODULOVÁ SAMOOBSLUŽNÁ | 137 333 Kč | Vložit do košíku |