

Vitrína stolní chladící FPB5 od anglického výrobce LINCAT, řada SEAL.
Profesionální řešení pro přípravu a prezentaci čerstvých surovin v gastro provozech. Ideální pro přípravu pizzy, sendvičů, salátů a dalších studených pokrmů, kde je kladen důraz na hygienu, přehlednost a stabilní teplotu surovin při práci.
Volitelné zakrytí GN nádob (dle konfigurace):
Vitrína je standardně dodávána bez zakrytí GN prostoru, volitelně lze zvolit:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 230 V |
| příkon | 180 W |
| kapacita | 5 x GN 1/3-150 |
| agregát | zabudovaný |
| umístění agregátu | vlevo |
| osvětlení | Ne |
| rozměr (š.hl.v.) | 1225 x 377 x 262 mm |
| váha | 26 kg |
| NÁSTĚNNÁ KONZOLE PRO VITRÍNY FDB | 5 670 Kč | Vložit do košíku |
| ZAKŘIVENÉ SKLO (OBSLUHA ZEZADU) | 9 916 Kč | Vložit do košíku |
| VÍKO NEREZOVÉ VÝKLOPNÉ S PANTY | 7 866 Kč | Vložit do košíku |
| SADA 10x GN 1/3 - 150 MM S NEREZOVÝMI VÍKY | Cena na vyžádání | |
| VITRÍNA STOLNÍ CHLADÍCÍ FPB5 | 52 215 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ CHLADÍCÍ FPB7 | 55 130 Kč | Vložit do košíku |