Stolní vyhřívaná vitrína VISTA P2 BRIOCHES od italského výrobce SIRMAN.
Vhodná pro kavárny, snack bary, fast food provozy a další gastro provozy,
kde je potřeba atraktivně prezentovat a zároveň uchovat teplé pečivo a
snacky.
Určena pro uchování a vystavení croissantů, koláčů, briošek,
sendvičů, pizzy a dalších pekárenských a snackových produktů.
Rozměr polic:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 230 V |
| příkon | 300 W |
| počet úrovní | 2 |
| rozměr police | 480 x 290 mm |
| rozměr 2. police | 480 x 265 mm |
| teplotní rozsah | 0 - 40 °C |
| osvětlení | Ne |
| rozměr (š.hl.v.) | 500 x 355 x 405 mm |
| váha | 10 kg |
| LED OSVĚTLENÍ | 2 130 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VISTA P1N - NEUTRÁLNÍ | 12 924 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VISTA P2N - NEUTRÁLNÍ | 13 164 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VISTA P1 BRIOCHES - VYHŘÍVANÁ | 14 455 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VISTA P2 BRIOCHES - VYHŘÍVANÁ | 15 320 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VISTA P1 HOT - VYHŘÍVANÁ | 15 027 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VISTA P2 HOT - VYHŘÍVANÁ | 16 025 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VISTA TOWER HOT - VYHŘÍVANÁ | 17 889 Kč | Vložit do košíku |