

Stolní vitrína vyhřívaná SCH 1085 od anglického výrobce LINCAT, řada SEAL.
Určena pro atraktivní prezentaci teplých pokrmů v gastro provozech. Díky prosklení ze všech stran umožňuje maximální viditelnost vystavených jídel a podporuje prodej v restauracích, bufetech a kantýnách.
Standardní výbava:
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 050 W |
| počet úrovní | 2 |
| rozměr police | 1033 x 355 mm |
| počet GN | 3 x GN 1/1 - 65 mm |
| teplotní rozsah | +72 °C až + 95 °C |
| osvětlení | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 1085 x 750 x 665 mm |
| váha | 68 kg |
| provedení | nerez |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ SCH 785 | 91 227 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ SCH 1085 | 98 401 Kč | Vložit do košíku |