

Stolní vitrína vyhřívaná UM50D – samoobslužná od anglického výrobce LINCAT, řada SEAL.
Ideální pro atraktivní prezentaci a uchování pizzy, koláčů, pečiva a dalších teplých pokrmů. Díky prosklení ze všech stran a otočnému roštu zajišťuje maximální viditelnost produktů a podporuje prodej v gastronomických provozech.
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 400 W |
| počet úrovní | 3 |
| průměr police | 370 mm |
| teplotní rozsah | + 72 °C až +95 °C |
| agregát | zabudovaný |
| osvětlení | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 562 x 562 x 783 mm |
| váha | 46 kg |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ UMS50 | 53 506 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ UMS50D - SAMOOBSLUŽNÁ | 61 532 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ UM50 | 60 694 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ UM50D - SAMOOBSLUŽNÁ | 69 452 Kč | Vložit do košíku |