

Výrobník horkých instantních nápojů BOLERO 11 od holandského výrobce BRAVILOR BONAMAT.
Volitelné příslušenství:
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,23 kW |
| výkon | 30 l/hod. (240 šálků) |
| objem zásobníku | 3,2 l |
| doba přípravy | 1 šálek 125 ml/11 s. |
| výška kohoutu | 120 mm |
| tlak vody | min. 1 bar |
| energetický štítek | A+ |
| rozměr (š.hl.v.) | 190 x 440 x 590 mm |
| VÝROBNÍK INSTANTNÍCH NÁPOJŮ - BOLERO 11 | 41 194 Kč | Vložit do košíku |
| VÝROBNÍK INSTANTNÍCH NÁPOJŮ - BOLERO 21 | 49 500 Kč | Vložit do košíku |
| VÝROBNÍK INSTANTNÍCH NÁPOJŮ - BOLERO 32 | 74 150 Kč | Vložit do košíku |
| VÝROBNÍK INSTANTNÍCH NÁPOJŮ - BOLERO 43 | 82 429 Kč | Vložit do košíku |