

Zařízení s čerstvým propařením FreshGround100 od holandského výrobce BRAVILOR BONAMAT.
Druhy nápojů:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,2 kW |
| počet zásobníků | 1 |
| objem zásobníku | 1x 2,4 kg |
| výkon | 180 šálků/den |
| kapacita | 18,75 l/hod. |
| max. výška šálku/konvice | 130 - 180 mm |
| max. výška pro výdej horké vody | 180 mm |
| tlak vody | min. 1 bar |
| rozměr (š.hl.v.) | 335 x 505 x 915 mm |
| TERMOSKA DVOUSTĚNNÁ NEREZOVÁ ČERNÁ 0,9 L | 1 158 Kč | Vložit do košíku |
| TERMOSKA DVOUSTĚNNÁ NEREZOVÁ ČERNÁ 1 L | 1 198 Kč | Vložit do košíku |
| TERMOSKA DVOUSTĚNNÁ NEREZOVÁ ČERNÁ 1,2 L | 1 264 Kč | Vložit do košíku |
| TERMOSKA DVOUSTĚNNÁ NEREZOVÁ ČERNÁ 1,5 L | 1 597 Kč | Vložit do košíku |
| TERMOSKA DVOUSTĚNNÁ NEREZOVÁ ČERNÁ 2,0 L | 1 690 Kč | Vložit do košíku |
| ROLE FILTRAČNÍ - 4 ROLE | 2 848 Kč | Vložit do košíku |
| FILTRAČNÍ SYSTÉM - BSRS 100 System | 3 926 Kč | Vložit do košíku |
| FILTR VÝMĚNNÝ PRO BSRS 100 System | 2 103 Kč | Vložit do košíku |
| FILTRAČNÍ SYSTÉM - BSRS 200 System | 5 750 Kč | Vložit do košíku |
| RENEGITE - 50g - na odvápnění (1 ks) | 39 Kč | Vložit do košíku |
| RENEGITE - 50g - na odvápnění (60 ks) | 2 316 Kč | Vložit do košíku |