

Indukční plotna P.I. 25 od italského výrobce SIRMAN.
Určeno pro efektivní a úsporný ohřev v gastronomických provozech.
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,5 kW |
| počet regulovatelných zón | 1 |
| počet varných ploch | 1 |
| varná plocha | 1 zóna, průměr 280 mm |
| rozměr desky | 322 x 270 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 320 x 440 x 115 mm |
| váha | 7,5 kg |
| PLOTNA INDUKČNÍ P.I. 25 | 23 266 Kč | Vložit do košíku |
| PLOTNA INDUKČNÍ P.I. 35 | 44 349 Kč | Vložit do košíku |
| PLOTNA INDUKČNÍ P.I. 25 Z - MODEL K ZABUDOVÁNÍ | 24 663 Kč | Vložit do košíku |