Indukční plotna P.I. 25 Z od italského výrobce SIRMAN.
Kompaktní vestavný model určený pro zabudování do pracovní desky, ideální pro profesionální gastronomické provozy s důrazem na úsporu místa a čistý design.
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,5 kW |
| počet regulovatelných zón | 1 |
| počet varných ploch | 1 |
| varná plocha | 1 zóna, průměr 280 mm |
| rozměr desky | 322 x 270 mm |
| otvor k zabudování | 307 x 470 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 322 x 500 x 138 mm |
| váha | 9 kg |
| PLOTNA INDUKČNÍ P.I. 25 | 23 266 Kč | Vložit do košíku |
| PLOTNA INDUKČNÍ P.I. 35 | 44 349 Kč | Vložit do košíku |
| PLOTNA INDUKČNÍ P.I. 25 Z - MODEL K ZABUDOVÁNÍ | 24 663 Kč | Vložit do košíku |