

Salátový bar chlazený OMNIA 2 R od italského výrobce ROCAM.
Salátový bar lze nakonfigurovat dle Vašich potřeb a doplnit
o širokou škálu volitelného příslušenství.
Dostupné se standardním dřevěným obložením, povrchovou úpravou (SPP),
nerezovým obložením (SST), nebo práškově lakovaným obložením
(CST).
GN nejsou součástí dodávky, nutno objednat zvlášť.
| napětí | 230 V |
| příkon | 330W |
| kapacita | 2x GN 1/1 - 200 |
| rozměr vany | 692 x 593 x 260 mm |
| rozměr spodního prostoru | 283 x 444 mm |
| teplotní rozsah | + 2 až + 10 °C |
| rozměr (š.hl.v.) | 846 x 747 x 910 mm |
| váha | 80 kg |
| * | říkon se může zvýšit při použití volitelného LED o |
| NEREZOVÁ KONSTRUKCE S LED OSVĚTLENÍM LED-O2 | 16 212 Kč | Vložit do košíku |
| ROVNÉ TVRZENÉ SKLO - OCHRANNÝ KRYT (Z JEDNÉ STRANY) G1-O2 | 3 926 Kč | Vložit do košíku |
| ŠIKMÉ TVRZENÉ SKLO - OCHRANNÝ KRYT (Z JEDNÉ STRANY) G2-O2 | 4 259 Kč | Vložit do košíku |
| SKLOPNÁ POLICE, kratší strana, laminované dřevo | 5 311 Kč | Vložit do košíku |
| SKLOPNÁ POLICE, kratší strana, nerez | 8 505 Kč | Vložit do košíku |
| SKLOPNÁ POLICE, kratší strana, nerezové trubky | 6 056 Kč | Vložit do košíku |
| SKLOPNÁ POLICE, delší strana, laminované dřevo | Cena na vyžádání | |
| SKLOPNÁ POLICE, delší strana, nerezové trubky | Cena na vyžádání | |
| SKLOPNÁ POLICE, delší strana, nerezová ocel | Cena na vyžádání | |
| KOLEČKA POLYAMIDOVÁ S BRZDOU - PRŮMĚR 75 MM (2 KS) | 5 151 Kč | Vložit do košíku |
| KOLEČKA OCELOVÁ S BRZDOU - PRŮMĚR 125 MM (2 KS) | 6 628 Kč | Vložit do košíku |
| SALÁTOVÝ BAR STŘEDOVÝ CHLAZENÝ OMNIA 2 R - 2x GN 1/1 | 128 575 Kč | Vložit do košíku |
| SALÁTOVÝ BAR STŘEDOVÝ CHLAZENÝ OMNIA 3 R - 3x GN 1/1 | 136 747 Kč | Vložit do košíku |
| SALÁTOVÝ BAR STŘEDOVÝ CHLAZENÝ OMNIA 4 R - 4x GN 1/1 | 147 501 Kč | Vložit do košíku |
| SALÁTOVÝ BAR STŘEDOVÝ CHLAZENÝ OMNIA 5 R - 5x GN 1/1 | 159 507 Kč | Vložit do košíku |
| SALÁTOVÝ BAR STŘEDOVÝ CHLAZENÝ OMNIA 6 R - 6x GN 1/1 | 163 913 Kč | Vložit do košíku |