

Salátový bar chlazený OMNIA 6 R od italského výrobce ROCAM.
Dostupné se standardním dřevěným obložením, povrchovou
úpravou (SPP), nerezovým obložením (SST), nebo práškově lakovaným
obložením (CST).
GN nejsou součástí dodávky, nutno objednat zvlášť.
| napětí | 230 V |
| příkon | 330* W |
| kapacita | 6x GN 1/1 - 200 |
| rozměr vany | 1992 x 593 x 260 mm |
| rozměr spodního prostoru | 1583 x 444 mm |
| teplotní rozsah | + 2 až + 10 °C |
| rozměr (š.hl.v.) | 2146 x 747 x 910 mm |
| váha | 120 kg |
| * | říkon se může zvýšit při použití volitelného LED o |
| NEREZOVÁ KONSTRUKCE S LED OSVĚTLENÍM LED-O6 | 24 291 Kč | Vložit do košíku |
| ROVNÉ TVRZENÉ SKLO - OCHRANNÝ KRYT (Z JEDNÉ STRANY) G1-O6 | 7 281 Kč | Vložit do košíku |
| ŠIKMÉ TVRZENÉ SKLO - OCHRANNÝ KRYT (Z JEDNÉ STRANY) G2-O6 | 7 613 Kč | Vložit do košíku |
| SKLOPNÁ POLICE, kratší strana, laminované dřevo | 5 311 Kč | Vložit do košíku |
| SKLOPNÁ POLICE, kratší strana, nerez | 8 505 Kč | Vložit do košíku |
| SKLOPNÁ POLICE, kratší strana, nerezové trubky | 6 056 Kč | Vložit do košíku |
| SALÁTOVÝ BAR STŘEDOVÝ CHLAZENÝ OMNIA 2 R - 2x GN 1/1 | 128 575 Kč | Vložit do košíku |
| SALÁTOVÝ BAR STŘEDOVÝ CHLAZENÝ OMNIA 3 R - 3x GN 1/1 | 136 747 Kč | Vložit do košíku |
| SALÁTOVÝ BAR STŘEDOVÝ CHLAZENÝ OMNIA 4 R - 4x GN 1/1 | 147 501 Kč | Vložit do košíku |
| SALÁTOVÝ BAR STŘEDOVÝ CHLAZENÝ OMNIA 5 R - 5x GN 1/1 | 159 507 Kč | Vložit do košíku |
| SALÁTOVÝ BAR STŘEDOVÝ CHLAZENÝ OMNIA 6 R - 6x GN 1/1 | 163 913 Kč | Vložit do košíku |