

Stolní vitrína vyhřívaná C6H/100B s oblým čelním sklem od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SEAL 650.
Tato vitrína je ideálním řešením pro atraktivní prezentaci a udržování teplých pokrmů v perfektním stavu. Skvěle se hodí do kaváren, bister i jídelen, kde pomáhá zvýšit prodej díky maximální viditelnosti vystavených produktů.
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 020 W |
| dvířka | posuvná |
| počet úrovní | 3 |
| rozměr police | 900 x 525 mm |
| teplotní rozsah | + 72 °C až + 95 °C |
| osvětlení | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 1000 x 650 x 755 mm |
| váha | 68 kg |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ C6H/75B - MODULOVÁ | 97 123 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ C6H/75S - MODULOVÁ SAMOOBSLUŽNÁ | 99 838 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ C6H/100B - MODULOVÁ | 106 786 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ C6H/100S - MODULOVÁ SAMOOBSLUŽNÁ | 109 901 Kč | Vložit do košíku |