

Stolní vitrína vyhřívaná C6H/75S s oblým čelním sklem – samoobslužné provedení, od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SEAL 650.
Kompaktní a efektivní řešení pro prezentaci a výdej teplých pokrmů. Ideální do kaváren, bister i menších gastro provozů, kde je kladen důraz na rychlou obsluhu a atraktivní prezentaci jídel.
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 520 W |
| dvířka | samoobslužná |
| počet úrovní | 3 |
| rozměr police | 650 x 525 mm |
| teplotní rozsah | + 72 °C až + 95 °C |
| osvětlení | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 750 x 650 x 755 mm |
| váha | 53 kg |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ C6H/75B - MODULOVÁ | 97 123 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ C6H/75S - MODULOVÁ SAMOOBSLUŽNÁ | 99 838 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ C6H/100B - MODULOVÁ | 106 786 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ C6H/100S - MODULOVÁ SAMOOBSLUŽNÁ | 109 901 Kč | Vložit do košíku |