

Stolní vitrína vyhřívaná D5H/100S s přímým čelním sklem – samoobslužné provedení, od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SEAL 500.
Ideální pro efektivní prezentaci a samoobslužný výdej pokrmů v místech s vysokou frekvencí zákazníků. Díky kompaktním rozměrům a velké kapacitě je vhodná do kaváren, jídelen i provozů, kde je kladen důraz na rychlost obsluhy a úsporu prostoru.
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 020 W |
| dvířka | samoobslužná |
| počet úrovní | 2 |
| teplotní rozsah | +72°C až +95 °C |
| osvětlení | Ano |
| rozměr police | 900 x 375 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 1000 x 500 x 575 mm |
| váha | 47 kg |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ D5H/75B - MODULOVÁ | 65 259 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ D5H/75S - MODULOVÁ SAMOOBSLUŽNÁ | 73 471 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ D5H/100B - MODULOVÁ | 72 353 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ D5H/100S - MODULOVÁ SAMOOBSLUŽNÁ | 79 115 Kč | Vložit do košíku |