

Stolní vitrína vyhřívaná D5H/75B s přímým čelním sklem, od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SEAL 500.
Kompaktní řešení pro efektivní prezentaci a udržování teplých pokrmů v ideální teplotě. Díky menším rozměrům je vhodná pro kavárny, bistra i jídelny, kde je důležitá úspora prostoru a zároveň atraktivní vystavení jídel.
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 520 W |
| dvířka | posuvná |
| počet úrovní | 2 |
| teplotní rozsah | +72 °C až + 95 °C |
| osvětlení | Ano |
| rozměr police | 650 x 375 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 750 x 500 x 575 mm |
| váha | 43 kg |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ D5H/75B - MODULOVÁ | 65 259 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ D5H/75S - MODULOVÁ SAMOOBSLUŽNÁ | 73 471 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ D5H/100B - MODULOVÁ | 72 353 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ D5H/100S - MODULOVÁ SAMOOBSLUŽNÁ | 79 115 Kč | Vložit do košíku |