

Stolní vitrína vyhřívaná LPW od anglického výrobce LINCAT, řada SEAL.
Kompaktní a elegantní řešení pro atraktivní prezentaci koláčů, pečiva a slaných i sladkých produktů v místech s omezeným prostorem. Ideální pro rychlá občerstvení, kavárny a kantýny.
| napětí | 230 V |
| příkon | 750 W |
| počet úrovní | 3 |
| rozměr police | 605 x 275 mm |
| teplotní rozsah | +72 °C až + 95 °C |
| osvětlení | Ne |
| rozměr (š.hl.v.) | 710 x 330 x 520 mm |
| váha | 27 kg |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ LPW | 27 632 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ LPW/LR | 31 944 Kč | Vložit do košíku |