

Stolní vitrína vyhřívaná LPW/LR od anglického výrobce LINCAT, řada SEAL.
Určena pro atraktivní prezentaci a udržování teplých pokrmů v optimální teplotě. Ideální pro koláče, pečivo a další hotové produkty v kavárnách, fast foodech, kantýnách a gastro provozech s omezeným prostorem.
| napětí | 230 V |
| příkon | 800 W |
| počet úrovní | 4 |
| rozměr police | 605 x 275 mm |
| osvětlení | Ano |
| teplotní rozsah | +72 °C až + 95 °C |
| rozměr (š.hl.v.) | 710 x 330 x 520 mm |
| váha | 29 kg |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ LPW | 27 632 Kč | Vložit do košíku |
| VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ LPW/LR | 31 944 Kč | Vložit do košíku |